Makijaż permanentny – regulamin

1. Zanim zarezerwujesz termin, upewnij się, że nie ma żadnych przeciwskazań do zabiegu.

2. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z zabiegiem zapraszam na bezpłatne konsultacje.

3. Jeśli masz już wykonany makijaż permanentny, który chcesz skorygować, poinformuj mnie o tym podczas zapisu.

4. Rezerwacji na zabieg dokonuje się pod numerem telefonu 502-627-872.

5. Zabieg poprzedzony jest wywiadem z klientką, następnie linergistka przeprowadza wizualizację, dobierając odpowiedni kształt, kolor oraz metodę wykonania.

6. 50% efektu wygojonego makijażu permanentnego to jego właściwa pielęgnacja przez klientkę. Przestrzegaj zaleceń pozabiegowych, aby pigment dobrze się wprowadził.

7. Korektę brwi można wykonać najwcześniej po 4 tygodniach od pierwotnego zabiegu. Korekta wykonana do 8 tygodni od zabiegu jest bezpłatna. Po dwóch miesiącach cena korekty ustalana jest indywidualnie.

8. Jeśli chcesz odświeżyć makijaż do 1,5 roku od zabiegu pierwotnego, koszt takiej usługi to 50% aktualnej ceny na konkretny zabieg.

9. Czas utrzymywania się makijażu permanentnego jest zależny od wielu czynników (m.in. rodzaj cery, różnego rodzaju schorzenia, technika wykonania). Trudno jednoznacznie określić, jaki jest to przedział czasowy. Jest on zdecydowanie indywidualny dla każdej z nas. Można przyjąć, że:

– microblading utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy,

– metoda ombre, hybryda – od 8 do 24 miesięcy,

– makijaż permanentny ust – od 18 do 24 miesięcy,

– kreska na powiece – od 18 do 36 miesięcy.

10. Zastrzegam sobie prawo do zmiany wcześniej ustalonego terminu wizyty, po uzgodnieniu z klientką innego dogodnego dla niej terminu.